Spis absolwentów 2010-2012


2010

2011

2012

Klasa A
1. Chełmińska Milena
2. Cymkowska Żaneta
3. Formejster Katarzyna
4. Gałecka Martyna
5. Grabowska Marta
6. Gryglik Magdalena
7. Gwiazdowska Magdalena
8. Gwiazdowska Katarzyna
9. Gwiazdowska Ewelina
10. Jachimska Sylwia Bożena
11. Kiełczewska Katarzyna
12. Kozikowska Karolina
13. Laszczkowski Tomasz
14. Łaguna Katarzyna
15. Malinowska Renata
16. Maszkiewicz Sylwia
17. Macarska Milena
18. Mroczkowska Magdalena
19. Nieradko Marlena
20. Połujanowa Julia
21. Przyborowski Mariusz
22. Rogowska Magda Anna
23. Tarnacka Karolina
24. Tomczyk Mateusz
25. Waniewski Łukasz
26. Wądołowski Mateusz
27. Wszeborowski Norbert Lech
28. Zalewski Paweł
29. Zaremba Wioleta
30.Żmijewski Marek
Klasa B
1. Babul Julita
2. Blaszko Marta Katarzyna
3. Bogdan Łukasz
4. Borawska Monika
5. Danowska Katarzyna
6. Glinko Katarzyna
7. Glińska Magadalena
8. Karczewski Rafał
9. Karulska Sylwia
10. Kotarska Joanna
11. Łaguna Anna
12. Łobacz Małgorzata
13. Modzelewska Ewelina
14. Nowakowska Ewa
15. Organek Justyna
16. Piekarska Karolina Elżbieta
17. Pieńczykowska Karolina
18. Pietrzykowska Agnieszka
19. Rydzewski Mariusz
20. Sokołowska Agata
21. Sulewska Małgorzata
22. Szumska Ewa
23. Święszkowska Magdalena
24. Wądołowska Magdalena
25. Zyskowska Magdalena
Klasa C
1. Awakian Aszot
2. Chalamońska Joanna
3. Chełmiński Łukasz
4. Chrostowska Maria Kamila
5. Chrzanowska Ewelina
6. Dąbrowski Radosław
7. Drzazgowska Izabela
8. Jaszczur Piotr
9. Kapczyńska Marta
10. Kiźlin Justyna
11. Kośińska Elwira
12. Kośiński Michał
13. Milewska Marzena
14. Moczydłowska Monika
15. Modzelewski Mariusz
16. Orłowska Izabela
17. Ostaszewska Magdalena
18. Owsiejczuk Klaudia Emila
19. Pisanko Marlena
20. Strzałkowska Anna
21. Synowczyk Ilona
22. Wieczorek Paweł
23. Zyskowska Magdalena
Klasa D
1. Bar Aleksandra Emilia
2. Bobrowska Ewa
3. Dobrzycki Łukasz
4. Dziekoński Mateusz
5. Gliniecki Mateusz
6. Jurewicz Patryk
7. Karczmarczyk Marta
8. Kotowska Urszula
9. Łaguna Ewelina
10. Łukowska Olga
11. Opiatowska Joanna
12. Popowska Paulina
13. Randzio Daria
14. Rogalski Grzegorz
15. Surawska Katarzyna
16.Zielińska Sylwia
Klasa E
1. Bagiński Łukasz
2. Bałdyga Mariusz
3. Bogdan Mariola Anna
4. Bogdan Bożena Katarzyna
5.Cwalina Maciej
6.Czochara Piotr
7. Dacewicz Piotr
8. Ekstowicz Łukasz Tomasz
9.Godlewski Piotr
10. Golubiewski Daniel
11. Grzybowska Magdalena
12.Jankowski Michał
13. Jastrzębski Rafał
14. Koniecko Artur
15. Konopko Maateusz
16. Kuczyński Wojciech
17. Maciorowski Krzysztof
18. Maciorowski Patryk
19. Mroziewski Adrian
20. Niebrzydowski Artur
21.Skrodzki Łukasz
22. Ślicner Katarzyna
23.Werenc Dawid
24. Witkowski Piotr
25. Zaborowski Hubert
Klasa F
1. Bartoszewicz Marek
2. Borawski Przemysław
3. Czernewski Grzegorz Artur
4. Czerwińska Klaudia
5. Dereszewska Wioleta
6. Kamiński Sebastian
7. Krzynówek Daria
8. Łajewska Aleksandra
9. Makowski Tomasz
10. Mieczkowski Hubert
11. Nowicka Aleksandra
12. Prostko Radosław
13. Saniewska Arleta
14. Sznela Rafał
15. Sztachelska Sylwia
16. Wasiulewska Kinga
17. Włodkowska Ewelina
Klasa G
1. Balejko Magdalena
2. Bałdyga Joanna
3. Bartoszewicz Karolina
4. Bołczak Anna
5. Budna Paulina
6. Dobrzycka Katarzyna
7. Godlewski Wojciech
8. Grabowska Natalia
9. Jankowska Milena
10. Kołakowska Sylwia
11. Kozikowski Krzysztof
12. Krasińska Monika
13. Kwit Barbara Celina
14. Locman Daria
15. Orzechowski Damian
16. Perkowski Krystian
17. Sobczyk Maciej
18. Świderska Aneta
19. Święcińska Ewa
20. Wądołowska Karolina
21. Zalewska Katarzyna
Klasa A
1. Adamska Weronika
2. Bałdyga Magdalena
3. Brzostowski Szymon Czesław
4. Cieciuch Katarzyna
5. Czaplicka Katarzyna
6. Dawidowska Monika Małgorzata
7. Długołędzka Sylwia
8. Gałecko Kamil
9. Górska Joanna
10. Kleszczewski Patryk
11. Kowalewska Edyta
12. Kudrawiec Adrian
13. Lotkowska Katarzyna
14. Maciorowski Mateusz
15. Malinowska Julita
16. Pachucka Klaudia Katarzyna
17. Rykowska Anna
18. Samołyk Karolina
19. Skrodzka Paulina
20. Sosnowski Grzegorz
21. Sulewska Karolina
22. Szkarzewski Michał
23. Świderska Małgorzata
24. Wietocha Tomasz
25. Wiśniewska Katarzyna
26. Wojtach Marcin
27. Wróblewska Angelika
28. Zalewski Marcin
29. Zwistowska Izabela
30. Mroczkowska Emilia
31. Wołyniec Kinga
32. Brzostowski Patryk
Klasa B
1. Babik Martyna
2. Cybula Magda
3. Domitrz Maciej
4. Fronckiewicz Justyna
5. Haraś Sylwia Elżbieta
6.Jasiński Michał
7. Kaczyńska Marlena
8. Karpiuk Mateusz
9. Kiluk Sylwia
10. Kisielewska Katarzyna
11. Koniecko Adrian
12. Ladzińska Paulina
13. Leończyk Michał
14. Łopatowska Magda
15. Merska Ewelina
16. Milewska Paula
17. Obiedzińska Anna
18. Perkowski Paweł
19. Sadowska Sylwia
20. Skwarko Kamila
21. Ślicer Justyna
22. Wachulewicz Milena
23. Zarzecki Daniel
24. Zienkiewicz Ewa
25. Matysek Karolina
26. Banach Justyna
27. Karpińska Ewelina
28. Dąbrowska Ewa
29. Ołdakowski Piotr
30. Romanowska Karolina
31. Gutowski Damian
32. Jasiński Przemysław
Klasa C
1. Akacka Anna
2. Barankiewicz Tomasz
3. Budna Elwira
4. Cymkowska Milena Mariola
5. Dąbrowski Dominik
6. Dzięgielewska Renata
7. Górska Ilona
8. Grabowski Artur
9. Kalinowska Wioleta Natalia
10. Kiźlin Kinga
11. Koniecko Emilia Magdalena
12. Konopko Paulina
13. Kozłowska Anna
14. Kozłowska Klaudia
15. Kozłowska Sylwia
16. Łynka Wioleta
17. Maszkiewicz Ewa
18. Mieczkowska Monika Maja
19. Modzelewska Marta
20. Mroczkowska Ewelina
21. Popowska Ewelina
22. Siedlecka Iwona
23. Szemkiewicz Sylwia
24. Szpakowska Arlena
25. Trojanowska Agnieszka
26. Włodkowska Anna
27. Zackiewicz Adam Jakub
28. Zawadzka Marta
29. Zienkiewicz Natasza Paula
30. Ostaszewska Wioleta
31. Boryś Anna
32. Siedlecki Mariusz
Klasa D
1. Bączek Tomasz
2. Czerech Adam Stanisław
3. Filipkowska Olga Anna
4. Gołdych Michał
5. Grabowski Tomasz
6.Kowalczuk Marcin
7. Kozikowska Patrycja
8. Kozłowski Michał
9. Łepkowska Karolina
10. Maciorowska Katarzyna
11. Małachowski Piotr
12. Mastalerska Emilia
13. Nagel Jan
14. Niebrzydowski Karol
15. Pawełczyk Norbert Józef
16. Pieńczykowski Tomasz
17. Rydzewska Agnieszka
18. Sosnowski Rafał
19. Sulewski Mariusz
20. Sulewski Piotr
21. Szczesik Patryk
22. Szumowski Mateusz
23. Szurna Robert
24. Szymczak Paweł
25. Wądołkowski Adam
26. Witanowski Adam
27. Wójtowicz Anna
28. Zabielski Mariusz
29. Zambrowski Szymon
30.Zielińska Milena
31. Zieliński Piotr
32. Zyskowski Łukasz
33. Maszkiewicz Mariusz Marian
Klasa E
1. Bagińska Marta
2. Budna Paulina
3. Budny Norbert
4. Chodowska Ewelina
5. Cichocka Natalia
6. Curyło Przemysław Paweł
7. Cybula Marcin
8. Falkowski Adam
9. Gryczkowska Weronika
10. Grygo Kondrad Andrzej
11. Jamiński Karol
12. Januszewska Ilona
13. Jaślarz Rafał
14. Kotarska Ewa
15. Markowska Marta
16. Masiak Adam
17. Mroziewski Damian
18. Muczyńska Magdalena
19. Perkowski Jan
20. Sadowska Aleksandra
21. Samełko Łukasz
22. Stypułkowska Anna
23. Szaniawska Irmina
24. Waniewska Magdalena
25. Waszkiewicz Anna
26. Wilczewska Justyna
27. Zaborowski Krzysztof Patrtk
28. Zawistowska Iwona
29. Zyskowska Magdalena
30. Turowska Anna
31. Łochowski Patryk
32. Filipkowska Paulina
Klasa A
1. Borawski Przemysław
2. Chodnicki Daniel
3. Dobrzycka Monika
4. Karwowski Adam
5. Kosiński Karol
6. Kotarska Justyna
7. Kozikowska Martyna
8. Małaszuk Katarzyna
9. Mudrak Sebastian
10. Obiedziński Kamil
11. Organek Jakub
12. Paszkowska Magdalena
13. Połonowicz Adam
14. Różyńska Emilia
15. Ruszczyk Cezary
16. Stypułkowski Łukasz
17. Sulewska Katarzyna
18. Tarnacka Dorota
19. Trzaska Magdalena
20. Witkowski Krzysztof
21. Zawistowska Ewelina
22. Płochocki Wojciech
23. Grzymkowska Magdalena
24. Ladzińska Renata
25. Dobrowolski Kamil
26. Barwikowski Daniel
27. Ciurzycki Adam
28. Krasiński Daniel
klasa B
1. Borkowski Mariusz
2. Cybula Ewa
3. Gutowska Justyna
4. Kamińska Agata
5. Karwowska Natalia
6. Karwowski Tomasz
7. Konopka Sylwia
8. Nietupska Julita
9. Pawłowska Justyna
10. Pełszyńska Agnieszka
11. Piaszczyńska Anita
12. Poboży Jan
13. Prosto Sylwia
14. Skrodzka Marlena
15. Szumska Monika
16. Ślicner Joanna
17. Święcińska Katarzyna
18. Święczkowska Aleksandra
19. Wilczeska Magdalena
20. Wiśniewska Karolina
klasa C
1. Kudrawiec Adrian
2. Szredzińska Eliza
3. Bałdyga Anna
4. Bobińska Anna
5. Gliński Artur
6. Grabowska Ewa
7. Karwowska Marta
8. Krukowski Krzysztof
9. Kuczyński Marcin
10. Liberacka Ewelina
11. Maruszak Magdalena
12. Mizińska Anita
13. Nietupska Katarzyna
14. Orłowska Urszula
15. Samełko Monika
16. Sawczyńska Anita
17. Sypytkowska Ewelina
18. Wernoch Paulina
19. Zuchowicz Samanta
20. Nieradko Natalia
Klasa D
1. Danowska Małgorzata
2. Dawidowski Bartłomiej
3. Dąbrowski Adam
4. Gardocka Małgorzata
5. Gutowski Karol
6. Kalinowski Kamil
7. Karczewska Marta
8. Łaguna Agnieszka
9. Maciorowski Paweł
10. Mazurek Bartłomiej
11. Modzelewska Milena
12. Pytel Wioleta
13. Rogowska Natalia
14. Rydzewska Aneta
15. Sulewska Martyna
16. Świderski Marcin
17. Truszkowska Malwina
18. Walejewski Huber
19. Wojewoda Anna
20. Zyskowska Justyna
21. Kuczyńska Milena
Klasa E
1. Zaniewski Sylwester
2. Gwiazdowska Barbara
3. Kosielski Jakub
4. Laszczowska Ewelina
5. Jakubowska Emilia
6. Adasiewicz Agnieszka
7. Makowska Marta
8. Przyborowski Kamil
9. Bagińska Joanna
10. Chilińska Bogusława
11. Czerwińska Emilia
12. Filipkowska Agnieszka
13. Górowska Katarzyna
14. Jabłońska Ewa
15. Kania Adriana
16. Laszczkowska Paulina
17. Łapińska Ola
18. Moćkun Karolina
19. Romanowska Sandra
20. Stypułkowska Martyna
21. Wielgat Sylwia
22. Zakrzewska Marta
23. Michalska Karolina
Klasa F
1. Piaszczyński Emilian
2. Piątek Łukasz
3. Organek Małgorzata
4. Klimaszewska Monika
5. Sobolewska Olga
6. Bekielewska Katarzyna
7. Bogdan Klaudia
8. Domińska Aleksandra
9. Dzięgielewska Adriana
10. Kalinowski Paweł
11. Krukowski Rafał
12. Mitros Marzena
13. Modzelewska Magda
14. Modzelewski Adrian
15. Nerkowska Paulina
16. Olszewska Karolina
17. Radzio Martyna
18. Sagun Paulina
19. Samełko Bartosz
20. Skwarko Monika
21. Waniewski Piotr
22. Wierzbicka Paulina
23. Zyskowska Ewelina
24. Zyskowski Mateusz
25. Rafałowski Konrad
26. Kupiecka Greta
JSN Teki template designed by JoomlaShine.com