Spis absolwentów 2008-2009



2008

2009

Klasa A
1. Balicka Sylwia
2. Cieniewicz Rafał
3. Cimochowski Artur
4. Gardocka Paulina
5. Iwanczewska Ewa
6. Jankowska Marlena
7. Jusiński Piotr
8. Kotowska Marlena
9. Kozłowski Kamil
10. Krukowska Emilia
11. Maciorowska Emilia
12. Małachowska Agnieszka
13. Mieńkowski Michał
14. Nicikowski Przemysław
15. Prostko Wojciech
16. Rusak Ewelina
17. Ruszczyk Emilia
18. Siemianowski Mariusz
19. Szleter Katarzyna
20. Szymkuć Wojciech
21. Winkiewicz Anna
22. Włodkowski Mateusz
23. Żelazny Rafał
Klasa B
1. Baranowska Diana
2. Borkowska Katarzyna
3. Borkowski Grzegorz
4. Bud-Gusajim Krzysztof
5. Cimoch Karolina
6. Cimochowska Anna
7. Cisło Katarzyna
8. Czyżewska Anna
9. Dawidowska Marta
10. Dąbrowski Paweł
11. Duba Anna
12. Grabowska Martyna
13. Jaśkowska Karolina
14. Klimaszewska Urszula
15. Krzynówek Julita
16. Łaguma Łukasz
17. Łaguna Monika
18. Mierzejewska Joanna
19. Moczadło Agnieszka
20. Muczyńska Justyna
21. Murawska Sylwia
22. Nowicka Agnieszka
23. Nowicki Paweł
24. Piekarski Przemysław
25. Rydzewska Aneta
26. Sufryd Krzysztof
27. Szczechura Adrian
28. Waleśko Patrycja
29. Wyłuda Grzegorz
Klasa C
1. Białkowska Wioleta
2. Blok Eliza
3. Dąbrowska Magdalena
4. Gromadzka Mariola
5. Jakimowicz Ewelina
6. Jankowska Ilona
7. Kmit Julita
8. Kuczyńska Anna
9. Kudrawiec Natalia
10. Milewska Beata
11. Organek Martyna
12. Rozwadowska Agata
13. Rutkowska Anna
14. Szymkiewicz Monika
15. Świderska Asnieszka
16. Zielińska Agnieszka
17. Żmijewska Marlena
Klasa D
1. Arciszewski Artur
2. Artyszuk Daria
3. Baczewski Patryk
4. Ciechanowicz Natalia
5. Chodnicka Anna
6. Dawidowska Ewelina
7. Gutowski Łukasz
8. Kleszczewski Michał
9. Korsak Łukasz
10. Łempicka Sylwia
11. Makara Kamil
12. Marcińczyk Monika
13. Modzelewska Justyna
14. Ostaszewski Marcin
15. Piekarska Paulina
16. Pluszczewicz Milena
17. Prostko Krzysztof
18. Prostko Przemysław
19. Sierakowska Magda
20. Sulewska Malwina
21. Szczesik Ewa
22. Wielgat Karolina
23. Wiszowata Augustyna
24. Wiśniewski Marcin
25. Wojciechowski Łukasz
26. Zarzecki Daniel
27. Zinówko Magdalena
28. Zolnik Arkadiusz
29. Zolnik Irmina
Klasa E
1. Brzostowski Marek
2. Bukowska Anna
3. Cieciuch Piotr
4. Cybula Mariusz
5. Fortuna Dorota
6. Górski Michał
7. Grzymała Hubert
8. Koprowicz Adam
9. Kotarska Partycja
10. Kozikowska Paulina
11. Krysztofik Anna
12. Kuczyńska Katarzyna
13. Kukier Arkadiusz
14. Kulkowski Tomasz
15. Mieczkowski Marek
16. Nitkowska Joanna
17. Orłowska Anna
18. Piechocińska Magdalena
19. Pieńczykowski Zygmunt
20. Płoszkiewicz Emilia
21. Rola Ewelina
22. Sarnacka Emilia
23. Sutkowska Agnieszka
24. Sztachelska Anna
25. Tarnacka Joanna
26. Waszkiewicz Izabela
27. Zańko Przemysław
28. Zyskowska Anna
29. Bar Aneta
Klasa F
1. Bałdyga Robert
2. Borzymowski Tomasz
3. Budziński Mariusz
4. Czajewski Kamil
5. Czaplicki Karol
6. Ference Rafał
7. Gardocki Kamil
8. Godlewska Katarzyna
9. Jaśkowski Paweł
10. Kuczyński Marcin
11. Malinowska Marta
12. Malinowski Łukasz
13. Masłowski Michał
14. Samełko Patryk
15. Sulewski Damian
16. Walendzik Paweł
17. Wojewoda Paweł
18. Wyganowska Magdalena
19. Polkowski Michał
20. Dziergowski Piotr
21. Dauksz Paweł
22. Muczyńska Anna
23. Szklarzewski Konrad
Klasa G
1. Barankiewicz Sylwia
. Curyło Maciej
3. Glazik Katarzyna
4. Godlewska Aleksandra
5. Górska Ewa
6. Januszko Piotr
7. Jarocki Kamil
8. Koniecko Emilia
9. Konopko Tomasz
10. Krzeczkowska Barbara
11. Kwiatkowska Paulina
12. Masłowska Paulina
13. Matysiak Daniel
14. Mieczkowska Paulina
15. Obrycka Joanna
16. Opara Jerzy
17. Pawłowska Lena
18. Piotrkowska Magdalena
19. Pobożny Witold
20. Propier Joanna
21. Przyborowska Agata
22. Stefanowicz Katarzyna
23. Szymkiericz Karol
24. Wądołowska Aneta
25. Wierzbicka Marta
26. Wiszowata Justyna
27. Zawistowski Tomasz
28. Ziarko Katarzyna
29. Żabińska Marta
30. Szymanowska Angelika
Klasa H
1. Borchert Magdalena
2. Bzura Marta
3. Grygo Piotr
4. Gutowska Magdalena
5. Kuczyńska Aneta
6. Kukowski Tomasz
7. Lendo Bartosz
8. Leszczyńska Monika
9. Modzelewska Izabela
10. Niczewska Katarzyna
11. Niedźwiecka Paulina
12. Orzechowska Katarzyna
13. Owsianko Anna
14. Parda Marlena
15. Pieńczykowska Emilia
16. Popławska Emilia
17. Śniadach Łukasz
18. Świderski Michał
19. Szklarzewski Karol
20. Tarnacka Monika
21. Wądołkowska Elwira
22. Wolwark Paweł
23. Cybulski Adam
Klasa A
1. Chiliński Krzysztof
2. Chrostowska Marta
3. Dereszkiewicz Daria
4. Gniazdowski Radosław
5. Grabowska Monika
6. Gutowska Monika
7. Jaśkowska Dorota
8. Kosińska Kamila
9. Krasnowska Katarzyna
10. Kwiatkowska Anna
11. Ladziński Mariusz
12. Lamko Anna
13. Łępicka Monika
14. Wszeborowski Jakub
15. Wysk Justyna
16. Zabielski Michał
17. Skrodzka Emilia
18. Trojanowska Anna
19. Waniewski Mariusz
20. Małachowska Olga
21. Mroczkowski Andrzej
22. Randzio Katarzyna
23. Rola Joanna
24. Rusak Mariusz
25. Samaszko Natalia
Klasa B
1. Bąkała Iwona
2. Borys Arkadiusz
3. Choiński Mariusz
4. Filipkowska Monika
5. Janiuk Anna
6. Kolenda Ewelina
7. Kuczyńska Agnieszka
8. Lenczewska Aleksandra
9. Paula Łasica
10. Mieczkowski Mariusz
11. Mikucka Ewelina
12. Organek Małgorzata
13. Pijanowska Joanna
14. Radzio Anna
15. Rejkiewicz Emilia
16. Siedlecki Kamil
17. Spalińska Małgorzata
18. Stachelek Julita
19. Stankiewicz Halina
20. Stypułkowski Wojciech
21. Sztachelska Ewelina
22. Sztachelski Krzysztof
23. Wojsławowicz Beata
24. Matysiak Magdalena
25. Borkowski Marcin
Klasa C
1. Cerkiewnik Kamila
2. Jabłońska Magdalena
3. Jankowska Anna
4. Karulska Katarzyna
5. Kiełczewska Marta
6. Kostrzewska Monika
7. Makowska Magdalena
8. Markowska Katarzyna
9. Milewska Izabela
10. Misztal Monika
11. Modzelewska Joanna
12. Nowicka Katarzyna
13. Pliszka Anna
14. Wiśniewska Aneta
15. Zarzecka Aneta
16. Golubiewska Paulina
17. Konopko Sylwia
Klasa D
1. Ajdyn Joanna
2. Kamińska Anna
3. Kochanowski Rafał
4. Kozłowska Kinga
5. Kudrawiec Aneta
6. Lebiedzińska Bożena
7. Macewko Robert
8. Merska Aleksandra
9. Mikołajczyk Marlena
10. Miłkowska Justyna
11. Nicikowska Martyna
12. Ołdakowska Marlena
13. Ornowski Przemysław
14. Rydzewski Rafał
15. Salamońska Aleksandra
16. Sikora Ewelina
17. Sosnowska Magdalena
18. Sulewska Emilia
19. Sulewski Adam
20. Świderska Anna
21. Truszkowska Paulina
22. Włodkowska Emilia
23. Wolwark Aleksandra
24. Wójcicki Adam
25. Zaborowska Joanna
26. Żebrowska Anna
27. Bączek Michał
28. Bykowska Izabela
29. Gabiniewicz Tomasz
30. Kowalewska Patrycja
31. Tarnacka Katarzyna
Klasa E
1.Albiński Hubert
2.Dembiński Adam
3.Dudzińska Maria
4.Filipkowska Martyna
5.Frankowska Martyna
6.Górska Agata
7.Jankowska Sylwia
8.Jastrzębska Katarzyna
9.Jaśkowski Krzysztof
10.Kościuk Tomasz
11.Kozłowski Mateusz
12.Krasiński Rafał
13.Łebkowska Aleksandra
14.Masiak Piotr
15.Modzelewski Łukasz
16.Obiedziński Łukasz
17.Popławska Ewelina
18.Przyborowski Mateusz
19.Rogowska Anna
20.Ruszczyk Marcin
21.Rycewicz Izabela
22.Skrocki Grzegorz
23.Sotirow Bartosz
24.Stajniak Mateusz
25.Sulewski Adam
26.Wojciechowski Przemysław
27.Zalewski Mariusz
Klasa F
1.Akacka Klaudia
2.Fadrowski Wojciech
3.Gałeck Justyna
4.Jańska Aleksandra
5.Kołakowska Malwina
6.Korycińska Anna
7.Kozikowski Marcin
8.Laskowska Renata
9.Łagodziński Daniel
10.Niedźwiecki Rafał
11.Nowicka Agnieszka
12.Odolecki Arkadiusz
13.Olechowska Anita
14.Ostrowska Katarzyna
15.Popko Bartłomiej
16.Popowska Anna
17.Skrodzki Karol
18.Sulewska Marta
19.Szklarzewski Norbert
20.Szymanowska Ewelina
21.Truszkowska Justyna
22.Zalewski Łukasz
23.Zaremba Renata
24.Zielińska Magdalena
25.Golubiewska Karolina
26.Cichocki Andrzej
Klasa G
1.Andruszkiewicz Adam
2.Charubin Wojciech
3.Chyliński Piotr
4.Cimochowska Joanna
5.Czajkowski Adam
6.Dulgis Wojciech
7.Gałązka Mateusz
8.Grądzka Joanna
9.Jankowska Aleksandra
10.Kozłowski Wojciech
11.Kuczyńska Sylwia
12.Modzelewski Marek
13.Niebrzydowski Michał
14.Perkowska Paulina
15.Poniatowska Iwona
16.Ponichtera Beata
17.Purwin Daniel
18.Sypytkowski Piotr
19.Świderska Beata
20.Tarnacka Aleksandra
21.Wiśniewski Przemysław
22.Witosław Olga
23.Włodkowska Marta
24.Wróblewska Wioleta
25.Zalewski Michał
26.Wójtowicz Dorota
27.Kowalewska Anna
JSN Teki template designed by JoomlaShine.com