W minionym tygodniu gościem naszej szkoły była 23 – letnia Negin Attaran, studentka prawa z Iranu, która przyjechała do nas w ramach współpracy z organizacją AIESEC.
W trakcie spotkań z młodzieżą  Negin przybliżyła kulturę i obyczaje swojego kraju, ucząc tym samym zrozumienia ponad podziałami. Dla uczniów była to niezwykła okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych, gdyż wszystkie wykłady odbywały się w języku angielskim. Zwieńczeniem całego projektu było opracowanie plakatu, promującego symbole charakterystyczne dla kultur Polski i Iranu. W realizacji tego zadania Negin wspierały uczennice klasy II c Paulina Poracka i Patrycja Ptak. Swoistą formą podziękowania za całotygodniowy pobyt był zestaw upominków reklamowych promujących nasza szkołę oraz miasto.
Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia bardzo serdecznie dziękuję.


Ewa Krajewska

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com