Spis absolwentów 2013-2016

 

2013

2014

2015

2016

Klasa A
1. Babik Sylwia
2. Bryła Małgorzata
3. Budna Joanna
4. Cimochowska Żaneta
5. Czernewska Agnieszka
6. Dobrzycka Joanna
7. Glińska Agata
8. Grabowska Patrycja
9. Jamińska Agnieszka
10. Kalinowska Jolanta
11. Koniecko Tomasz
12. Konopko Zuzanna
13. Kozikowski Oktawian
14. Kuczyńska Ewa
15. Kuczyńska Dorota
16. Kuczyński Adam
17. Kwiatkowski Łukasz
18. Lotkowska Agnieszka
19. Łazowska Emilia
20. Matyszewska Agata
21. Modzelewski Artur
22. Sulima Aneta
23. Sutkowska Karolina
24. Szymkiewicz Magdalena
25. Święciński Hubert
26. Wiśniewska Ewa
27. Zalewska Karolina
28. Zalewski Piotr
29. Zielińska Milena
30. Zieliński Miłosz
31. Zyskowska Emilia
32. Zyskowski Kamil
Klasa B
1. Bagiński Damian
2. Bobowska Julia
3. Boć Joanna
4. Bołonkowska Kinga
5. Dąbrowska Magdalena
6. Falkowska Katarzyna
7. Godlewska Agnieszka
8. Jankowska Magdalena
9. Kierznowski Adrian
10. Komosiński Adrian
11. Lemańska Beata
12. Maciejewska Emilia
13. Makowska Ewelina
14. Milewska Weronika
15. Orzechowska Julita
16. Pieciun Małgorzata
17. Piotrowska Anna
18. Plaga Paulina
19. Rutkowska Dominika
20. Sarnacka Katarzyna
21. Sobolewski Patryk
22. Staniszewska Anna
23. Stefanowicz Magdalena
24. Szlejter Magda
25. Wierciszewska Agnieszka
26. Wróblewska Katarzyna
27. Zielińska Natalia
28. Zieliński Przemysław
Klasa C
1. Bobrowicz Sebastian
2. Bobrowska Ewa
3. Borchert Kinga
4. Chrostowska Katarzyna
5. Chylińska Katarzyna
6. Cymkowska Marlena
7. Czaplicki Konrad
8. Daniszewska Justyna
9. Danowska Karina
10. Gutowska Urszula
11. Jankowska Aleksandra
12. Kamińska Ewa
13. Kiluk Przemysław
14. Krymski Adam
15. Kulągowski Aleksander
16. Makowska Kinga
17. Małachowska Magdalena
18. Masiewicz Albert
19. Obrycka Izabela
20. Piłkowski Maciej
21. Piwowarski Michał
22. Rogowski Łukasz
23. Sarnacka Justyna
24. Sobolewska Karolina
25. Szczesik Karolina
26. Tarnacki Jakub
27. Wiszowata Anna
28. Zaborowski Artur
29. Zawadzka Katarzyna
30. Złotkowska Magdalena
Klasa D
1. Bąkała Patryk
2. Borzymowska Klaudia
3. Bućko Urszula
4. Choiński Daniel
5. Cywko Klaudia
6. Dąbrowski Łukasz
7. Deroń Piotr
8. Elbich Magda
9. Jagielska Adrianna
10. Klimaszewski Mateusz
11. Kochanowska Monika
12. Koniecko Jakub
13. Kozikowska Aleksandra
14. Maciorowski Damian
15. Malinowski Robert
16. Milcarz Marek
17. Olszewski Paweł
18. Pisowacki Maciej
19. Rogiński Dariusz
20. Sokołowska Ewelina
21. Sulima Rafał
22. Waszkiewicz Martyna
23. Wróblewski Adam
24. Zielińska Małgorzata
25. Zyskowska Magdalena
Klasa E
1. Adamkiewicz Marek
2. Antropik Zuzanna
3. Budenas Daniel
4. Chrzanowski Krzysztof
5. Czyżewski Adrian
6. Dulgis Julia
7. Gazowski Artur
8. Górska Aleksandra
9. Grygo Justyna
10. Jabłoński Mariusz
11. Konopka Katarzyna
12. Kozłowski Michał
13. Kupiecki Arkadiusz
14. Lewińska Barbara
15. Markowska Maria
16. Masłowska Milena
17. Miszczuk Ariel
18. Organek Dominika
19. Ostrowska Marlena
20. Perkowski Jakub
21. Sadowska Daria
22. Sobczyk Kamila
23. Truszkowska Joanna
24. Waszkiewicz Patrycja
25. Wiśniewska Katarzyna
26. Włodkowska Iga
Klasa A
1. Aleksiejew Michał
2. Bagińska Magdalena
3. Brzostowska Dominika
4.Cybula Marlena
5. Dembiński Łukasz
6. Dembiński Mateusz
7. Duba Ewelina
8. Gałecka Aneta
9. Gładkowski Jakub
10. Godlewski Jakub
11. Golubiewski Arkadiusz
12. Hasior Athina
13. Kalinowska Lina
14. Łaguna Marta
15. Łempicka Ewelina
16. Łubian Karolina
17. Mieczkowska Agata
18. Mroczkowski Daniel
19. Niczewska Aleksandra
20. Nowicki Marcin
21. Piekarski Piotr
22. Sekściński Michał
23. Sulewska Justyna
24. Sulewska Magdalena
25. Szymanowska Natalia
26. Szymanowska Eliza
27. Urbańska Iga
28. Wojciechowski Albert
Klasa B
1. Adamska Anna
2. Bączek Katarzyna
3. Brzósko Paweł
4. Górski Michał
5. Grądzki Piotr
6. Karwowski Karol
7. Laszczkowska Ewelina
8. Nerkowska Magdalena
9. Ossowska Martyna
10. Płochocka Sylwia
11. Polakowski Tomasz
12. Purwin Mateusz
13. Sanicki Kamil
14. Skrodzka Ewelina
15. Sulewski Krzysztof
16. Sulima Robert
17. Surawska Urszula
18. Szypulska Marlena
19. Wojsławowicz Piotr
20. Zuchowicz Martyna
21. Zyskowski Rafał
Klasa C
1. Archacka Urszula
2. Arciszewski Daniel
3. Chrostowska Urszula
4. Chyc Patryk
5. Cogiel Aneta
6. Danowska Anna
7. Dryżba Beniamin
8. Gbur Justyna
9. Gwiazdowska Patrycja
10. Jabłoński Arkadiusz
11. Jaszewski Hubert
12. Jaśkowska Jolanta
13. Kalinowska Anna
14. Konopko Paulina
15. Laszczkowska Wioleta
16. Litwinko Patrycja
17. Łaguna Olga
18. Markowski Tomasz
19. Modzelewska Marta
20. Mściwujewska Karolina
21. Obrycka Justyna
22. Rogowski Damian
23. Rydzewska Alicja
24. Spodniewska Karolina
25. Szklarzewska Monika
26. Szymkiewicz Paulina
27. Śledziewski Rafał
28. Zawistowska Klaudia
29. Zorczykowski Marcin
Klasa D
1. Bagiński Grzegorz
2. Bagiński Przemysław
3. Baranowski Mateusz
4. Chiliński Kamil
5. Chojnowski Tomasz
6. Dobrowolska Marta
7. Dobrzycka Dominika
8. Dzięgielewska Ola
9. Jankowska Ola
10. Jaworska Karolina
11. Kisielewski Tomasz
12. Matysiewicz Oktawia
13. Mocarska Monika
14. Organek Justyna
15. Płońska Emilia
16. Samaszko Bartosz
17. Sulimowicz Aleksandra
18. Szymczak Małgorzata
19. Śleszyńska Julia
20. Wądołowski Michał
21. Wilczyńska Magdalena
22. Zalewski Kamil
23. Zegarowicz Klaudia
24. Żukowski Patryk
Klasa E
1. Chrzanowska Karolina
2. Cichocka Milena
3. Ciszyńska Magda
4. Dzięgielewski Patryk
5. Górska Diana
6. Grygo Izabela
7. Jabłoński Konrad
8. Kamińska Justyna
9. Karwowska Wioleta
10. Kisielewska Patrycja
11. Konopka Marcin
12. Kozaryna Piotr
13. Masłowska Anna
14. Mścichowska Alina
15. Mulewska Katarzyna
16. Niełacna Marlena
17. Popko Paulina
18. Przyborowski Michał
19. Puchalska Angelika
20. Randzio Mateusz
21. Skibniewska Katarzyna
22. Sosnowska Aleksandra
23. Stypułkowska Agata
24. Sulewski Przemysław
25. Szycik Jarosław
26. Świderski Rafał
27. Trzaska Karolina
28. Wietocha Justyna
29. Zaniewski Wojciech
Klasa A
1. Baczewski Norbert
2. Bieńkowska Magdalena
3. Bieńkowski Karol
4. Ciurzycki Kamil
5. Frey Mikołaj
6. Grzymała Sylwia
7. Gutowska Wioleta
8. Hodun Damian
9. Karpińska Ewelina
10. Kazberuk Aleksandra
11. Kiluk Manuela
12. Koniecko Aneta
13. Konopka Robert
14. Krukowska Aleksandra
15. Lubińska Milena
16. Madejek Filip
17. Mazan Przemysław
18. Mierzejewska Magdalena
19. Mulewski Marcin
20. Orłowski Cezary
21. Pabisek Jan
22. Pietrzykowska Martyna
23. Ruszczyk Rafał
24. Supińska Ewelina
25. Waleśko Mateusz
26. Zabielska Natalia
Klasa B
1. Boć Martyna
2. Budny Adam
3. Bukowski Piotr
4. Duba Marta
5. Gąsiewska Martyna
6. Karpiuk Kinga
7. Konopka Magda
8. Kozikowski Maciej
9. Kozikowski Rafał
10. Kuczyński Mateusz
11. Łobacz Rafał
12. Łochowski Łukasz
13. Łuczak Justyna
14. Maciorowska Joanna
15. Maciorowski Damian
16. Maciorowski Adrian
17. Nicikowski Dawid
18. Szymanowski Robert
19. Zalewska Natalia
20. Zapart Klaudia
21. Ziarko Michał
22. Zyskowska Katarzyna
Klasa C
1. Arciszewska Katarzyna
2. Brzostowska Karolina
3. Cebelińska Paulina
4. Cimochowska Justyna
5. Dąbrowska Katarzyna
6. Domiński Mateusz
7. Falkowska Paulina
8. Glińska Zuzanna
9. Grzybowski Kamil
10. Jakubowska Julita
11. Karwowska Joanna
12. Kozłowska Paulina
13. Krukowska Joanna
14. Mentel Izabela
15. Olechowska Monika
16. Rogowska Aleksandra
17. Rydzewska Justyna
18. Świderski Mateusz
19. Waszkiewicz Anna
20. Wiśniewska Monika
Klasa D
1. Czaplicki Tomasz
2. Danowska Małgorzata
3. Danowska Ewelina
4. Drzazgowska Magdalena
5. Godlewski Adrian
6. Kaczyńska Sandra
7. Klimaszewski Piotr
8. Koniecko Łukasz
9. Krajewska Marlena
10. Krukowski Adrian
11. Kuczewski Daniel
12. Kuczyńska Katarzyna
13. Laszczkowska Justyna
14. Mazurek Justyna
15. Mulewski Karol
16. Wojciechowski Radosław
17. Wojciechowski Filip
18. Wojsław Przemysław
19. Wojsławowicz Cezary
20. Wróblewska Daria
21. Wróblewski Bartosz
22. Wróblewski Hubert
23. Zaborowski Damian
Klasa E
1. Borkowski Jan
2. Brzostowski Rafał
3. Choynowska Anna
4. Czarnowska Sylwia
5. Drobiński Wojciech
6. Dzięgielewska Kamila
7. Gulan Aleksandra
8. Jamińska Natalia
9. Kosiński Krzysztof
10. Kuczyńska Aleksandra
11. Łubowicz Przemysław
12. Organek Emilia
13. Popko Patrycja
14. Ramotowska Weronika
15. Rogiński Hubert
16. Sadowski Piotr
17. Sikorska Aleksandra
18. Skrodzka Joanna
19. Stankiewicz Magda
20. Sztolsztejner Daria
21. Święczkowska Alicja
22. Tokarzewska Kamila
23. Turowska Paulina
Klasa A
1. Adasiewicz Kamil
2. Bączek Aleksandra
3. Ciurzycki Adrian
4. Czaplicka Natalia
5. Czaplicka Oliwia
6. Dąbrowska Barbara
7. Deresz Maria
8. Doliwa Grzegorz
9. Grygo Magda
10. Halecka Natalia
11. Huszcza Anna
12. Jaczyńska Paulina
13. Karpiuk Dawid
14. Krzyżanowska Barbara
15. Kuczyńska Natalia
16. Myśliński Maciej
17. Oczko Zuzanna
18. Perkowski Tomasz
19. Piekarski Jan
20. Rożenek Adrianna
21. Rydzewska Monika
22. Rydzewska Weronika
23. Sarnacki Mateusz
24. Sekścińska Olga
25. Sulewska Aleksandra
26. Sulewski Grzegorz
27. Wróblewska Justyna
28. Wróblewski Sebastian
Klasa B
1. Babul Izabela
2. Gab Krystian
3. Gardocki Marcin
4. Gulan Maciej
5. Jabłoński Adrian
6. Łagodzińska Oliwia
7. Łajewska Justyna
8. Małachowska Anna
9. Masiak Justyna
10. Milewska Weronika
11. Niełacna Patrycja
12. Nowicka Agata
13. Olszewski Michał
14. Ornowska Karolina
15. Piaszczyński Davide
16. Pietruchowska Olga
17. Pisanko Patrycja
18. Popielarz Bartłomiej
19. Radzio Aleksandra
20. Skrodzki Wojciech
21. Surawska Żaneta
22. Szczechura Dawid
23. Szeszko Wioleta
24. Tarnacka Eliza
25. Tomczak Michał
26. Wasilewska Angelika
27. Wądołowska Patrycja
28. Wierciszewski Łukasz
29. Wójcicka Kamila
30. Zalewska Monika
31. Zaremba Karol
Klasa C
1. Bolińska Anna
2. Chilińska Klaudia
3. Chomicz Mateusz
4. Dziergowski Adrian
5. Jagielski Jacek
6. Jankowska Emilia
7. Kalinowska Klaudia
8. Karwowska Marta
9. Kiersznowski Paweł
10. Kozikowska Agata
11. Leśniak Klaudia
12. Makowski Damian
13. Modzelewski Łukasz
14. Mroczkowski Jakub
15. Nagel Elżbieta
16. Niebrzydowski Krystian
17. Nitkowska Marlena
18. Pachucka Sylwia
19. Poracka Paulina
20. Ptak Patrycja
21. Ruszczyk Mateusz
22. Ruszczyk Paulina
23. Samełko Rafał
24. Ziemkiewicz Tomasz
Klasa D
1. Abramczyk Weronika
2. Akacki Sebastian
3. Barankiewicz Wiktoria
4. Bartoszewicz Konrad
5. Brzostowska Justyna
6. Brzostowski Rafał
7. Cebelińska Kamila
8. Dembiński Łukasz
9. Gałecki Bogusław
10. Glińska Joanna
11. Janiuk Justyna
12. Kapela Rafał
13. Karwowski Wojciech
14. Konopko Bartosz
15. Kowalewska Paulina
16. Maleszewska Aleksandra
17. Masiewicz Oskar
18. Ostaszewska Anna
19. Ostaszewski Maciej
20. Ruszczyk Mateusz
21. Sikora Klaudia
22. Szleszyński Marcin
23. Śledziewski Marek
24. Trzonkowski Mariusz
25. Tynecki Piotr
26. Wierzbicka Magdalena
27. Zajkowski Patryk
28. Zalewska Weronika
29. Żbikowski Łukasz
JSN Teki template designed by JoomlaShine.com