W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wyrazili chęć udziału w Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS organizowanej przez Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny w Białymstoku.

Eliminacje szkolne odbyły się 02.04.2014r.Wzięło w nich udział dwudziestu pięciu uczniów klas drugich. Do następnego etapu zakwalifikowali się: Magda Mierzejewska ( II a),Magda Konopka ( II b), Kamil Grzybowski ( II c), Paulina Falkowska ( II c ) i Przemek Żubowicz ( II e). Etap powiatowy olimpiady odbył się 15.04.14 roku w budynku Starostwa Powiatowego w Grajewie. Został on uwięczony sukcesem uczniów naszej szkoły.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Przemek Żubowicz, Kamil Grzybowski i Magda Mierzejewska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ORGANIZATORZY

olimpiada

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com