Mikołaj Kopernik jest patronem Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie już od 1923 roku. W związku z tym corocznie na początku grudnia organizowane są obchody Dni Patrona Szkoły, a podczas nich ciekawe konkursy i imprezy.

W tym roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w konkursie na prezentację multimedialną "Mikołaj Kopernik patronem naszej szkoły". Celem konkursu było przybliżenie postaci Kopernika i ukazanie osiągnięć szkoły.

W wyniku eliminacji wyróżnione zostały trzy prezentacje:
Marty Obryckiej z kl. Ic, Olgi Wiśniewskiej z kl. Id i Natalii Krutul z kl IIa.

 

  1. Olga Wiśniewska - "MIKOŁAJ KOPERNIK PATRONEM NASZEJ SZKOŁY”- (plik pdf)
  2. Marta Obrycka - "MIKOŁAJ KOPERNIK PATRONEM NASZEJ SZKOŁY”- (plik pdf)
  3. Natalia Krutul - "MIKOŁAJ KOPERNIK PATRONEM NASZEJ SZKOŁY”- (plik pdf)
JSN Teki template designed by JoomlaShine.com