21 marca jest znany jako pierwszy dzień wiosny, czy też Dzień Wagarowicza. Jednak kto powiedział, że nie można go spędzić w towarzystwie klasy i wychowawcy? My, klasa Ic, zorganizowaliśmy sobie wycieczkę po Grajewie.

Świetnie bawiliśmy się w Grajewskiej Izbie Historycznej; obejrzeliśmy obecną wystawę, ale także bawiliśmy się jeżdżąc na „koniu” i pozowaliśmy do zdjęć.

Następnym przystankiem był lokal „Monster Kebab”, gdzie nabraliśmy energii ........ na kręgle. Podzieleni na dwie drużyny graliśmy w kręgielni. Najlepszym graczem w naszej grupie okazała się wychowawczyni. Zamówiliśmy też sobie koktajle i lody.

Miło spędziliśmy czas na naszym legalnym Dniu Wagarowicza.

Uczniowie klasy Ic.

 

 

Mikołajki były w tym roku wyjątkowe - Mikołaj rozdawał owoce i batoniki musli domowej roboty grzecznym dzieciom, które nie unikają lekcji wf-u ;-)

Pozdrawiamy mikołajkowo i życzymy zdrowia,

Grupa Projektowa Erasmus+

Obchody Dnia Patrona Szkoły - Mikołajki - uczciliśmy godnie, pożytecznie, a przy tym wesoło.
Na 4 i 5 godzinie lekcyjnej odbył się konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku - w dwóch turach - dla klas pierwszych i oddzielnie dla klas drugich.
Największą liczbę punktów i trofeum Wielkiego Mikołaja zdobyła Natalia Załuska z klasy 1C, a inni laureaci otrzymali oceny celujące i słodycze. Na długiej przerwie, w czasie happeningu zorganizowanego przez klasę 1A, Pan Dyrektor wręczył nagrody zwycięzcom konkursu, a później mogliśmy oglądać popisy recytatorskie i wokalne uczniów zaangażowanych w obchody święta.
Klasa 1A przygotowała specjalne stanowisko z upieczonymi przez siebie ciastami, które sprzedawano w celu zbiórki funduszy na "Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami - oddział Grajewo".
Instytucja była bardzo zadowolona z efektów.
                                                                                              

Organizatorzy

 

 

 

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com