Egzamin w tym zakresie zdały uczennice klasy IC – Julia Styczyńska i Patrycja Chilińska – uczestniczki eliminacji miejskich 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Julia zdobyła II miejsce i będzie reprezentowała nasz powiat i nasze liceum podczas eliminacji wojewódzkich 28 kwietnia 2017 roku w Białymstoku. Patrycja została wyróżniona w konkursie za nienaganną dykcję.

 

          Z całego serca gratuluję moim Zdolnym Recytatorkom i jednocześnie dziękuję Im za piękną intelektualną przygodę. A Julii życzę powodzenia.

Emilia Świderska

 

 

W piątek 16 grudnia 2016 r. odbył się pierwszy etap IV Podlaskiego Konkursu Chemicznego. Do finału, który odbędzie się w tę sobotę 18 lutego 2017 r. w Instytucie Chemii na Uniwersytecie w Białymstoku, dostali się: Adrian Kołakowski, Kamil Mielnik i Katarzyna Milcarz z wynikiem 95%.

Gratulujemy i życzymy sukcesu
nauczyciel chemii Bożena Paliwoda.

 Załączniki:

  • Zaproszenie na finał - Piotr Dawidowski plik pdf
  • Tomik - 2016 plik pdf

POKAŻ JĘZYK – XI edycja

We wtorek 15 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu językowego  organizowanego przez Fundację Pokaż Język. Do testów z języka angielskiego i niemieckiego przystąpiło łącznie 299 z 320 uczniów naszej szkoły.  Wyniki tej edycji konkursu mamy nadzieję poznać jeszcze w grudniu.

Ewa Krajewska

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com