Paulina Poracka na podium V Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy
o Wielkiej Brytanii

20 marca w Zespole Szkół nr 2 w Ełku odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii, w której po eliminacjach szkolnych wzięło udział dwoje naszych uczniów -  Rafał Brzostowski klasa II d oraz Paulina Poracka  z klasy II c. Spośród 38 uczestników drugiego etapu Konkursu, reprezentujących szkoły z Ełku, Olecka i Grajewa, nasza Uczennica zajęła 3 miejsce!

DSC 1201

Opiekun wyjazdu i autor zdjęcia : Ireneusz Chojnowski

Serdecznie gratulujemy
 i życzymy dalszych sukcesów!

konkurs1

IMG 5549-4

LO w Grajewie znów najlepsze w województwie!

Liceum w Grajewie najlepsze w województwie. W dniu 3 czerwca 2014r. w Białymstoku przeprowadzono wojewódzki etap XXXVII Edycji zawodów sportowo – obronnych "Sprawni jak żołnierze – 2014".

GaleriaW rywalizacji 39 zespołów rewelacyjnie spisały się obie drużyny z grajewskiego liceum. Zawodnikami i zawodniczkami opiekował się Pan mgr Edward Doleziński, a pomagali mu: mgr Tomasz Kindeusz i mgr Paweł Janukiewicz. Chłopcy w ostrej rywalizacji z 19 drużynami z całego województwa zajęli III miejsce i zdobyli brązowe medale. W kategorii dziewcząt (startowało 19 drużyn) licealistki z Grajewa, podobnie jak przed rokiem, okazały się bezkonkurencyjne. Zostały Mistrzyniami Województwa.

Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Nr 1 w Grajewie będzie reprezentować nasze województwo na zawodach etapu centralnegow dniach 10 – 13.06.2014r. w Zegrzu k. Warszawy. Przypomnijmy, że przed rokiem dziewczęta z liceum wygrały Mistrzostwa Polski.
Oto składy grajewskich drużyn:
Dziewczęta:
1. Natalia Zabielska – klasa IIa
2. Aleksandra Krukowska – klasa IIa
3. Olga Sekścińska – klasa Ia

Chłopcy:
1. Michał Tomczak – klasa Ib
2. Daniel Tylkowski – klasa Ib
3. Jacek Jagielski – klasa Ic

Serdecznie gratulujemy!

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com